JetPack Iron Hero

Ücretsiz Aksiyon Ve Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Diğer sevilen ürünler
  • Boyut 7/31/2017
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Cipher Coders

JetPack Iron Hero indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Jetpack Iron Hero oyununa hoş geldin: Şehirdeki mafya suçluları, uyuşturucu satın alma ve satma gibi birçok suç var. Çekim ve dövüş becerileriniz var, bu yüzden gangsterleri kaçmaktan kaçının. Bayilere çözüm bulmak gerekiyor. Çünkü onlar, uyuşturucudan bir şehirden diğerine çok kolay uyuşturucu satıyorlar. Bazı polisler suçlularla ilgileniyor. Jetpack Iron Hero da sürdürebilir, bu yüzden süper hızlı spor otomobil ve bisiklet kullandık. Jetpack Iron Hero dövüş ve mafya, suçlular ve bozuk polis memurları ile ateş. Jetpack Iron Hero, insanları ve şehri mafya ve gangsterden kurtarmak için hazır olmalı. Bu Garip Kahraman oyunu, heyecan verici ve aksiyon maceraları doludur.

SÜPER KAHRAMAN
Muhteşem süper güçlere sahip jetpack demir kahramanı ve jetpack ile uçmak gibi harika yetenekler, harika silahlarla ateş etmek, el delme ile savaşır. Jetpack'in gücü ile açık şehirlerde uçabilirsiniz. İnsanları ve şehri mafya ve gangsterlerden kurtarmak için tüm süper gücünüzü ve muhteşem stratejinizi kullanın. Çözdüğünüzde, oyun oynarken ve görevlerin tadını çıkarırken yeni bir uçan demir kahraman oyunu. O, insanları ve şehri de mafya ve suçlulardan kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır ve insanların şehirde mutlu bir şekilde yaşadığı platform sağlar.

ÖYKÜ
Bu oyun harika bir hikaye ile başladı, bilim adamı jetpack yaptıkları zaman gizli laboratuarda jetpack yapımı, hükümet bu laboratuvarı jetpack'in gizli yerine taşınmasına karar verdi. Jetpack gizli yere taşınırken beklenmedik bir şey oldu ve güvenlik ekibine aniden gangster ve mafya saldırdı. Güvenlik ekibi ve mafya birbirleriyle kavga ediyorlardı aniden demir kahraman geldi ve buradan jetpack geliyordu. Bu yüzden demir kahraman jetpack'i kullanır ve demir kahraman avenger jetpack demir kahramanı olur.


ÖLÇEKLİ MİSYONLAR
Görevleri gerçekleştirmek için bu muhteşem bölümü oynayın. Mafya, silahların gücünü kullanarak, masum vatandaşlara ilaç satıyor, bu yüzden uygun olmayan bu durumu durduracaksınız. Şehrin farklı yerlerinde mafya ve gangsterlerle uğraşmayı durduracaksınız. Bazı polis mensupları, mafya ve satıcıdan rüşvetin gücü ile el sıkışıyor, bu yüzden polis de size karşı geliyor. Polis ve mafyadan kendi ve vatandaş hayatını kurtaracaksınız. Kısacası, kendi ve vatandaş hayatını uyuşturucu ve suçluların laneti ile kurtaracaksınız.

JETPACK DEMİR HERO: ŞEHİR LEGEND ÖZELLİKLERİ:

Yepyeni bir Jetpack Iron Hero tanıtılıyor.
Kahramanın muhteşem güçlerle dolu bir paket
Onları öldürmek için mafya ve gangsterleri keşfedin.
Uçarak, suçluları kovalamak için araba ve bisiklet sürün.
Vali kasabasında spor araba ve bisiklet sürün.
Fütüristik silahla düşmanları vur.
Mafya ve suçlularla savaş.
Zihin üfleme grafikleri ve sesler kullanılır.

JetPack Iron Hero indir